Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartmán Eliška, Třeboň

Snadná online rezervace Apartmán Eliška a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Třeboň bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Eliška (Apartmány), ubytování v Třeboni, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Eliška. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Eliška může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Eliška se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Eliška vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Apartmán Eliška (Apartmány), Třeboň

Svobody 1109 byt č.2, Třeboň, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Eliška
Apartmán Eliška 1Apartmán Eliška 2Apartmán Eliška 3Apartmán Eliška 4Apartmán Eliška 5Apartmán Eliška 6Apartmán Eliška 7Apartmán Eliška 8Apartmán Eliška 9Apartmán Eliška 10Apartmán Eliška 11Apartmán Eliška 12Apartmán Eliška 13Apartmán Eliška 14Apartmán Eliška 15Apartmán Eliška 16Apartmán Eliška 17Apartmán Eliška 18Apartmán Eliška 19Apartmán Eliška 20Apartmán Eliška 21Apartmán Eliška 22Apartmán Eliška 23Apartmán Eliška 24Apartmán Eliška 25Apartmán Eliška 26Apartmán Eliška 27Apartmán Eliška 28Apartmán Eliška 29Apartmán Eliška 30Apartmán Eliška 31Apartmán Eliška 32Apartmán Eliška 33Apartmán Eliška 34Apartmán Eliška 35Apartmán Eliška 36Apartmán Eliška 37Apartmán Eliška 38Apartmán Eliška 39Apartmán Eliška 40Apartmán Eliška 41Apartmán Eliška 42Apartmán Eliška 43Apartmán Eliška 44Apartmán Eliška 45Apartmán Eliška 46Apartmán Eliška 47Apartmán Eliška 48Apartmán Eliška 49Apartmán Eliška 50Apartmán Eliška 51Apartmán Eliška 52Apartmán Eliška 53Apartmán Eliška 54Apartmán Eliška 55Apartmán Eliška 56Apartmán Eliška 57Apartmán Eliška 58Apartmán Eliška 59Apartmán Eliška 60Apartmán Eliška 61Apartmán Eliška 62

Apartmán Eliška se nachází v Třeboni, 900 metrů od státního zámku Třeboň, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromý balkon.

Apartmán Eliška zahrnuje TV s plochou obrazovkou, posezení, kuchyň s myčkou nádobí a koupelnu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Hosté zde mohou využívat zázemí pro vodní sporty a v okolí se věnovat cyklistice.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Eliška)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Tenisový kurt, Squash, Rybaření, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Vodní sporty

Doprava

Kyvadlová doprava (zdarma), Kyvadlová doprava

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartmán Eliška)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán Eliška)

Upozorňujeme, že ubytování nemá recepci, a proto je nutné, aby hosté předem informovali hotel o předpokládaném čase svého příjezdu. Informujte prosím Apartmán Eliška o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.