Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartmán Gabik, Třeboň

Snadná online rezervace Apartmán Gabik a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Třeboň bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Gabik (Apartmány), ubytování v Třeboni, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Gabik. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Gabik může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Gabik se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Gabik vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Apartmán Gabik (Apartmány), Třeboň

Seifertova 1042, číslo bytu 1, Třeboň, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Gabik
Apartmán Gabik 1Apartmán Gabik 2Apartmán Gabik 3Apartmán Gabik 4Apartmán Gabik 5Apartmán Gabik 6Apartmán Gabik 7Apartmán Gabik 8Apartmán Gabik 9Apartmán Gabik 10

Apartmán Gabik se nachází v Třeboni, 900 metrů od třeboňského zámku, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a výhled do zahrady. Ve všech prostorách apartmánu je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Apartmán má obývací pokoj a podlahové vytápění. V kuchyni je k dispozici sporák Ručníky a ložní prádlo jsou zajištěny. Ve vlastní koupelně najdete sprchu.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Gabik)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Služby pro rodiny a zábava

Knihy, DVD, hudba pro děti

Různé

Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartmán Gabik)

Příjezd od 14:30

Odjezd do 10:30

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán Gabik)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Apartmán Gabik o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.