Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartmán Nikol 3***, Třeboň

Snadná online rezervace Apartmán Nikol a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Třeboň bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Nikol (Apartmány), ubytování v Třeboni, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Nikol. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Nikol může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Nikol se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Nikol vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Apartmán Nikol 3*** (Apartmány), Třeboň

Šmeralova 92, Třeboň, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Nikol
Apartmán Nikol 1Apartmán Nikol 2Apartmán Nikol 3Apartmán Nikol 4Apartmán Nikol 5Apartmán Nikol 6Apartmán Nikol 7Apartmán Nikol 8Apartmán Nikol 9Apartmán Nikol 10Apartmán Nikol 11Apartmán Nikol 12Apartmán Nikol 13Apartmán Nikol 14Apartmán Nikol 15Apartmán Nikol 16Apartmán Nikol 17Apartmán Nikol 18Apartmán Nikol 19

Tento apartmán s Wi-Fi zdarma se nachází v Třeboni, 1,1 km od tamního zámku.

Apartmán má jídelní kout, kuchyň a TV s plochou obrazovkou.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Nikol)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Různé

Nekuřácké pokoje, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartmán Nikol)

Příjezd od 11:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán Nikol)

Informujte prosím Apartmán Nikol o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.