Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartmán Wittingau, Třeboň

Snadná online rezervace Apartmán Wittingau a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Třeboň bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Wittingau (Apartmány), ubytování v Třeboni, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Wittingau. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Wittingau může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Wittingau se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Wittingau vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Apartmán Wittingau (Apartmány), Třeboň

Táboritská 645, Třeboň, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Wittingau
Apartmán Wittingau 1Apartmán Wittingau 2Apartmán Wittingau 3Apartmán Wittingau 4Apartmán Wittingau 5Apartmán Wittingau 6Apartmán Wittingau 7Apartmán Wittingau 8Apartmán Wittingau 9Apartmán Wittingau 10Apartmán Wittingau 11Apartmán Wittingau 12Apartmán Wittingau 13Apartmán Wittingau 14Apartmán Wittingau 15Apartmán Wittingau 16Apartmán Wittingau 17

Apartmán Wittingau se nachází v Třeboni, 1,1 km od třeboňského zámku. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Kuchyň je vybavená myčkou nádobí a sporákem. K dispozici je také TV s plochou obrazovkou. K zázemí apartmánu Wittingau patří wellness centrum.

Na místě můžete hrát tenis a okolí ubytování je oblíbeným cílem milovníků golfu a jízdy na koni. Lze se zde věnovat také rybaření a pěší turistice.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Wittingau)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Tenisový kurt, Golfové hřiště (do 3 km), Rybaření, Pěší turistika, Bowling, Jízda na koni, Minigolf, Vodní sporty, Aquapark, Pláž

Bazén a wellness

Sauna, Fitness centrum, Lázně a wellness, Masáže, Pláž

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Apartmán Wittingau)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán Wittingau)

Informujte prosím Apartmán Wittingau o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.