Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartmány Na Seníku 3***, Třeboň

Snadná online rezervace Apartmány Na Seníku a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Třeboň bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmány Na Seníku (Apartmány), ubytování v Třeboni, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmány Na Seníku. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmány Na Seníku může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmány Na Seníku se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmány Na Seníku vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Apartmány Na Seníku 3*** (Apartmány), Třeboň

Dukelská 163, Třeboň, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmány Na Seníku
Apartmány Na Seníku 1Apartmány Na Seníku 2Apartmány Na Seníku 3Apartmány Na Seníku 4Apartmány Na Seníku 5Apartmány Na Seníku 6Apartmány Na Seníku 7Apartmány Na Seníku 8Apartmány Na Seníku 9Apartmány Na Seníku 10Apartmány Na Seníku 11Apartmány Na Seníku 12Apartmány Na Seníku 13Apartmány Na Seníku 14Apartmány Na Seníku 15Apartmány Na Seníku 16Apartmány Na Seníku 17Apartmány Na Seníku 18Apartmány Na Seníku 19Apartmány Na Seníku 20Apartmány Na Seníku 21Apartmány Na Seníku 22Apartmány Na Seníku 23Apartmány Na Seníku 24Apartmány Na Seníku 25Apartmány Na Seníku 26Apartmány Na Seníku 27Apartmány Na Seníku 28Apartmány Na Seníku 29Apartmány Na Seníku 30Apartmány Na Seníku 31Apartmány Na Seníku 32Apartmány Na Seníku 33Apartmány Na Seníku 34Apartmány Na Seníku 35Apartmány Na Seníku 36Apartmány Na Seníku 37Apartmány Na Seníku 38Apartmány Na Seníku 39Apartmány Na Seníku 40Apartmány Na Seníku 41Apartmány Na Seníku 42Apartmány Na Seníku 43Apartmány Na Seníku 44Apartmány Na Seníku 45Apartmány Na Seníku 46Apartmány Na Seníku 47

Apartmány Na Seníku se nachází v Třeboni, 5 minut chůze od okouzlujícího historického centra města, a nabízí vlastní terasu a zahradu a ubytování s výhledem na okolní pole a lesy.

Apartmány Na Seníku mají moderně zařízené ubytování s kompletně vybavenou kuchyní s jídelní částí a oddělenou ložnicí. Ve všech najdete také prostorné posezení s TV s plochou obrazovkou.

Soukromé parkoviště a Wi-Fi dostupné v celé budově lze využívat zdarma. Apartmány mohou zajistit masáže a půjčení kol a je zde i dětské hřiště.

K železniční stanici Třeboň Lázně je to od hotelu 50 metrů. K populárním památkám v centru města patří Masarykovo náměstí a zbytky opevnění.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmány Na Seníku)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Rybaření, Pěší turistika, Cyklistika

Bazén a wellness

Masáže

Společné prostory

Terasa

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartmány Na Seníku)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, JCB, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmány Na Seníku)

Upozorňujeme, že děti ve věku do 3 let mohou spát na přistýlce za příplatek 8 EUR na celou dobu pobytu. Za děti se platí při check-inu. Informujte prosím Apartmány Na Seníku o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.