Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartmány Reve 3***, Třeboň

Snadná online rezervace Apartmány Reve a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Třeboň bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmány Reve (Apartmány), ubytování v Třeboni, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmány Reve. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmány Reve může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmány Reve se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmány Reve vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Apartmány Reve 3*** (Apartmány), Třeboň

Masarykovo náměstí 104, Třeboň, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmány Reve
Apartmány Reve 1Apartmány Reve 2Apartmány Reve 3Apartmány Reve 4Apartmány Reve 5Apartmány Reve 6Apartmány Reve 7Apartmány Reve 8Apartmány Reve 9Apartmány Reve 10Apartmány Reve 11

Apartmány Reve se nacházejí v budově ze 16. století, přímo na náměstí v historickém centru Třeboně. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Všechny apartmány mají dobře vybavenou kuchyň, TV a vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Apartmány Reve se nachází 2 minuty pěšky od různých obchodů a restaurací.

Lázně Berta, jezero Svět a zastávku autobusů a vlaků najdete 300 metrů od ubytování. České Budějovice leží 25 km od apartmánů. Veřejné parkoviště je vzdálené 300 metrů.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmány Reve)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Cyklistika, Pěší turistika

Různé

Rodinné pokoje, Topení

Obecné podmínky (Apartmány Reve)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmány Reve)

Informujte prosím Apartmány Reve o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.