Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartment Bertík, Třeboň

Snadná online rezervace Apartment Bertík a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Třeboň bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment Bertík (Apartmány), ubytování v Třeboni, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment Bertík. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment Bertík může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment Bertík se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment Bertík vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Apartment Bertík (Apartmány), Třeboň

K Bertě 190, Třeboň, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment Bertík
Apartment Bertík 1Apartment Bertík 2Apartment Bertík 3Apartment Bertík 4Apartment Bertík 5Apartment Bertík 6Apartment Bertík 7Apartment Bertík 8Apartment Bertík 9Apartment Bertík 10Apartment Bertík 11Apartment Bertík 12Apartment Bertík 13Apartment Bertík 14Apartment Bertík 15Apartment Bertík 16Apartment Bertík 17Apartment Bertík 18Apartment Bertík 19Apartment Bertík 20Apartment Bertík 21Apartment Bertík 22

Apartment Bertík se nachází v Třeboni, 500 metrů od místního zámku.

Jeho součástí je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí i vlastní koupelna. Nechybí ložní prádlo ani ručníky. Apartmán Bertík má také wellness centrum.

V okolí se můžete věnovat cyklistice, pěší turistice a dalším aktivitám.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment Bertík)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Aquapark

Bazén a wellness

Lázně a wellness

Různé

Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Apartment Bertík)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu