Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartment Relax-ideal, Třeboň

Snadná online rezervace Apartment Relax-ideal a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Třeboň bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment Relax-ideal (Apartmány), ubytování v Třeboni, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment Relax-ideal. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment Relax-ideal může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment Relax-ideal se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment Relax-ideal vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

Apartment Relax-ideal (Apartmány), Třeboň

Veslařská 1268 B 2.2., 2. patro, Třeboň, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment Relax-ideal
Apartment Relax-ideal 1Apartment Relax-ideal 2Apartment Relax-ideal 3Apartment Relax-ideal 4Apartment Relax-ideal 5Apartment Relax-ideal 6Apartment Relax-ideal 7Apartment Relax-ideal 8Apartment Relax-ideal 9Apartment Relax-ideal 10Apartment Relax-ideal 11Apartment Relax-ideal 12

Tento apartmán se nachází v Třeboni, 1,5 km od zámku Třeboň. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Relax-ideal poskytuje kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment Relax-ideal)

Různé

Výtah, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartment Relax-ideal)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartment Relax-ideal)

Informujte prosím Apartment Relax-ideal o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.