Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Apartment U Karla, Třeboň

Snadná online rezervace Apartment U Karla a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Třeboň bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment U Karla (Apartmány), ubytování v Třeboni, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment U Karla. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment U Karla může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment U Karla se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment U Karla vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Apartment U Karla (Apartmány), Třeboň

Masné krámy 191, Třeboň, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment U Karla
Apartment U Karla 1Apartment U Karla 2Apartment U Karla 3Apartment U Karla 4Apartment U Karla 5Apartment U Karla 6Apartment U Karla 7Apartment U Karla 8Apartment U Karla 9Apartment U Karla 10Apartment U Karla 11Apartment U Karla 12

Apartmán U Karla se nachází v Třeboni, 200 metrů od třeboňského zámku, a je z něj výhled na město. Hosté ubytovaní v tomto apartmánu mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout.

Tento apartmán má 1 ložnici a 2 koupelny s vanou nebo sprchou a fénem. K dispozici je také TV s plochou obrazovkou.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment U Karla)

Různé

Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartment U Karla)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:30

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu