Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Penzion Rožmberk, Třeboň

Snadná online rezervace Penzion Rožmberk a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Třeboň bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Rožmberk (Penziony), ubytování v Třeboni, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Rožmberk. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Rožmberk může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Rožmberk se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Rožmberk vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

Penzion Rožmberk (Penziony), Třeboň

Lužnice 36, Třeboň, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Rožmberk
Penzion Rožmberk 1Penzion Rožmberk 2Penzion Rožmberk 3Penzion Rožmberk 4Penzion Rožmberk 5Penzion Rožmberk 6Penzion Rožmberk 7Penzion Rožmberk 8Penzion Rožmberk 9Penzion Rožmberk 10Penzion Rožmberk 11Penzion Rožmberk 12Penzion Rožmberk 13Penzion Rožmberk 14Penzion Rožmberk 15Penzion Rožmberk 16Penzion Rožmberk 17Penzion Rožmberk 18Penzion Rožmberk 19Penzion Rožmberk 20Penzion Rožmberk 21

Penzion Rožmberk se nachází v Třeboni v Jihočeském kraji, 7 km od zámku Třeboň, a nabízí gril, dětské hřiště a terasu. Wi-Fi je zdarma dostupné ve všech prostorách a také soukromé parkoviště je neplacené.

Některé pokoje mají pohodlné posezení. K vybavení patří rychlovarná konvice. Ve vlastní koupelně najdete sprchu.

Hosté mohou využívat také sdílený obývací prostor.

V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně cyklistiky a rybaření.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Rožmberk)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Rybaření, Cyklistika

Jídlo a pití

Gril, Automat (nápoje)

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Společenská místnost

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště

Obecné podmínky (Penzion Rožmberk)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu