Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Ubytování U Aurory, Třeboň

Snadná online rezervace Ubytování U Aurory a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Třeboň bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ubytování U Aurory (Apartmány), ubytování v Třeboni, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ubytování U Aurory. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ubytování U Aurory může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ubytování U Aurory se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ubytování U Aurory vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Ubytování U Aurory (Apartmány), Třeboň

Jiřího Havlise 1267, Třeboň, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Ubytování U Aurory
Ubytování U Aurory 1Ubytování U Aurory 2Ubytování U Aurory 3Ubytování U Aurory 4Ubytování U Aurory 5Ubytování U Aurory 6Ubytování U Aurory 7Ubytování U Aurory 8Ubytování U Aurory 9Ubytování U Aurory 10Ubytování U Aurory 11Ubytování U Aurory 12Ubytování U Aurory 13Ubytování U Aurory 14Ubytování U Aurory 15

Ubytování U Aurory v Třeboni se nachází hned vedle lázeňského parku Aurora a nabízí moderní studio s kuchyňským koutem, bezplatné Wi-Fi, malou terasu a parkování zdarma. Klidné studio se nachází v přízemí bytového komplexu.

Můžete se kochat výhledem na okolní pole směrem k jihozápadu. Restaurace, obchod s potravinami a Lázně Aurora jsou odtud pěšky 5 minut daleko.

Jezero Svět se rozkládá 800 metrů od hotelu, golfové hřiště je 300 metrů daleko a historické centrum Třeboně je od Ubytování U Aurory vzdálené 2 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ubytování U Aurory)

Aktivity

Golfové hřiště (do 3 km)

Doprava

Parkování na ulici

Společné prostory

Terasa

Různé

Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Ubytování U Aurory)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ubytování U Aurory)

Vezměte prosím na vědomí, že Ubytování U Aurory nemá recepci. Kontaktujte prosím ubytovací zařízení 1 hodinu před příjezdem a domluvte si přihlášení. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Informujte prosím Ubytování U Aurory o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.