Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Prázdninové domy v Třeboni, Česká republika

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Třeboň bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování v Třeboni, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Třeboň věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel v Třeboni, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Aparthotely v Třeboni , Apartmány v Třeboni , Hotely v Třeboni , Penziony v Třeboni , Prázdninové domy v Třeboni , Ubytování v soukromí v Třeboni

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování v Třeboni, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku v Třeboni se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu v Třeboni, apartmán v Třeboni, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: Prázdninové domy

zobrazeno: 1–2 (z 2)

Chata Cep Prázdninové domy, Třeboň

Prázdninové domy, Chata Cep
9.4

Cep ev.č.44, Třeboň, Česká republika

Do centra města Třeboň: ~11.3 km | Zobrazit hotel na mapě

Chata Cep s krbem a zahradou stojí v lese u rybníka na Třeboňsku. Hosté zde mohou parkovat zdarma v garáži. V chatě najdete vybavenou kuchyň s jídelním koutem a obývací prostor s krbem a satelitní TV. Nejbližší obchod s potravinami a restauraci odtud dělí 2 km. Chata ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu

Holiday Home Premyslava Prázdninové domy, Třeboň

Prázdninové domy, Holiday Home Premyslava
0

Třeboň, Česká republika

Do centra města Třeboň: ~0.5 km | Zobrazit hotel na mapě

Samostatně stojící prázdninový dům Přemyslava se nachází v jihočeské Třeboni, 300 metrů od zámku. Nabízí soukromé parkoviště. K dispozici je satelitní TV, koupelna a kuchyně se sporákem a mikrovlnnou troubou.